6 клас STEM

Тема.   Україна – країна мрії. Моя країна – моє майбутнє. Професії людей мого краю. Ким працюють мої рідні? Проєкт «Моя сімя та професії моїх рідних. Династія».


Друзі, всім вітання! Я дуже рада бачити знову всіх вас усміхненими, енергійними, щасливими, сповненими сил. Це означає, що вам будуть під силу підкорення вершини гори під назвою «STEM». Зичу в новому навчальному році, щоб навчання відбувалося в максимально спокійній атмосфері, було сповнене позитивними емоціями, цікавими подіями, новими знайомствами, легкістю в навчанні. І якщо раптом у вас виникатимуть труднощі, ви могли долати їх зі швидкістю блискавки.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутих цілях, впевнено рухайтеся до своєї мети, адже попереду на вас чекає дуже багато цікавого в навчанні.



Які країни і континенти домінують у світовій економіці, а які відстають, можна легко побачити за допомогою інфографіки.


Завдання

Визнач п'ять країн з найпотужнішою економікою

Поміркуй!

Що визначає місце країни в цьому рейтингу?






ДРАЙВЕР ЕКОНОМІКИ - це фактор або подія, що мають значний вплив на економіку країни або регіону, визначаючи напрямок розвитку, змінюючи структуру, вартість чи обсяги виробництва, споживання та інвестицій.




Від розвитку людського капіталу залежить економічний та інноваційний розвиток держави загалом.

Є вагомі підстави вважати, що наступне десятиліття стане часом особливо інтенсивних змін у розвитку людського капіталу й технологій. Зокрема, Всесвітній економічний форум прогнозує, що до 2030 року у світі доведеться перекваліфікувати більше 1 мільярда людей, оскільки робочі місця трансформуються в результаті четвертої промислової революції.

У сучасних умовах глобалізації постає проблема ефективного формування та розвитку одного з найцінніших ресурсів – людського капіталу, саме людина з її здібностями є рушійною силою розвитку економіки. Тому від розвитку людського капіталу залежить економічний та інноваційний розвиток держави загалом.

За твердженням міжнародних організацій, людський капітал може бути збільшений шляхом інвестицій у освіту, охорону здоров’я, професійну підготовку. Він також потребує справедливих умов ринку праці, належного рівня працевлаштування, сприятливих умов для ведення бізнесу тощо. Для розвитку людського капіталу неабияке значення відіграє й сприятливість зовнішнього середовища, яке держава створила для своїх громадян.

В умовах розвитку технологій та глобалізації змінюються вимоги до кваліфікації особи:

• мінімізуються потреби в найпростіших кваліфікаціях, що вимагають рутинного застосування простих навичок;

• однією з найважливіших компетентностей стає здатність людини навчатися впродовж усього життя (зокрема, для здобуття нових кваліфікацій);

• здатність до мобільності в просторі, у системі кваліфікацій стає запорукою успішної кар’єри.

Інвестування коштів у людський капітал (освіта, заробітна плата трудових ресурсів) призведе до інноваційного розвитку України, що у свою чергу стане причиною соціально-економічного зростання та зростання добробуту населення.



























Немає коментарів:

Дописати коментар