Технології 6 клас НУШ

 Освітня галузь "Технології" (дівчата)       6 клас    Шановні дівчатка !

    Ви  відкрили сторінку, яка створена спеціально для вас на період карантину. Сміливо мандруйте цією сторінкою! Працюючи самостійно, виявляйте творчість та ініціативу, беріть на себе відповідальність за ухвалення рішень.
    Ваші вмілі й вправні руки вже виконували красиві речі.
    Сподіваюся, що ці завдання допоможуть вам самореалізуватися, нададуть натхнення і наснаги в навчанні та творчості.

Фантазуйте і творіть! Приємних вам рукоділок та цікавих творилок!


Проєкт (у сфері шкільної технологічної освіти) - це завершений цикл проєктно-технологічної діяльності, спрямованої на вмотивоване одержання очікуваного результату у визначеній часовій послідовності, продуктом якої є поетапно виготовлений особистісно й соціально значущий виріб або послуга, змістове наповнення матеріалів особистого портфоліо, індивідуальний рівень сформованості ключових і проєктно-технологічноі компетентності учнів.

Проєкт виконуєтьсяза алгоритмом проєктно-технологічної діяльності

Навчальний проєкт (в межах базової технологічної освіти) - це творчий процес втілення задуму в готовий виріб за алгоритмом проєктно- технологічної діяльності.

Проєктування (дизайн) - це процес створення зовнішнього вигляду майбутнього виробу, його конструкції, добору матеріалів та визначення способів його виготовлення.

Технологія реалізації проєктованого - це сукупність способів і засобів перетворення матеріалів у виріб за наперед визначеною послідовністю.

Для виконання творчого проєкту тобі необхідно виконати 4 кроки або 4 етапи:

1.      Організаційно-підготовчий (визначення або уточнення завдання, висунення вимог до виробу, пошук малюнків подібних виробів).

2.      Конструкторський етап (на основі малюнків та вимог виконуються зображення з необхідними змінами для виготовлення виробу).

3.      Технологічний (виготовлення виробу з розробленими зображеннями).

4.      Заключний (висновки на відповідність вимогам, поради щодо виготовлення, підрахунки витрат на проект).                      інструктажі з БЖ.


                      Конструкція виробу.


                          об’єкта праці.


                          виробу.


                            побуті.


                            діяльності.


Немає коментарів:

Дописати коментар