5 клас

Тема. Як правильно оцінити власноруч виготовлений виріб . 
Ознаки якості виготовленого виробу

Гарно й зручно ми сідаєм
І проєкт свій завершаєм.
Те, що вчили – пригадаєм,
Будь уважний, починаєм!

Майже всі сплели браслети. Вони вже неповторні, бо кожна обрала особливий матеріал для роботи, має власний «почерк» плетіння, тощо. Але з допомогою декоративних ґудзиків, ланцюжків, намистин та інших дрібничок можна підкреслити індивідуальність кожного браслета, створити певний образ.
Четвертий етап, заключний, найменший за обсягом часу. По-перше, слід виконати випробування виготовленого виробу на відповідність поставленим вимогам та написати висновок. По-друге, відбувається презентування проєкту та підводяться підсумки.

Стадії:

• порівняння і випробування проектованого виробу, порівняння виготовленої конструкції із запланованою
• презентація творчої діяльності та проектовано виробу.

Розгадай ребус і ти дізнаєшся як називаються допоміжні частини або деталі, необхідні для надання виробу стану завершеності.

Для розшифровування ребусів необхідно знати правила:

1. Якщо ліворуч від зображеного предмету стоять коми, то це означає, що зі слова необхідно вилучити стільки букв, скільки стоїть ком . Якщо ці коми стоять справа від малюнка, то вилучаються кінцеві букви.
2. Якщо буква вилучається із середини слова, то під малюнком пишуть необхідну букву і перекреслюють її.
3. Склади або окремі букви можуть мати і таке шифрування, де одна буква дорівнює іншій - А=И. У цьому випадку замінивши в слові А на И, одержимо замість "ластівка"—"листівка".


Початківцям рукоділницям, які роблять перші кроки, буває важко розібратися, яка фурнітура для виготовлення браслетів необхідна і навіщо вона потрібна.

При виготовленні авторської біжутерії дуже велике значення мають дрібниці, які не надто важливі на перший погляд. Ось ними і є деталі для виготовлення браслетів, без яких створити гарну прикрасу не вийде. Крім того, відповідні елементи спрощують втілення задуманої ідеї, роблять виріб зручним у носінні, забезпечують його довговічність, покращують естетичний вигляд.





Неможливо обійти стороною браслети з підвісками. Вони виглядають оригінально і незвично. Велика розмаїтість підвісок дозволяє підібрати елементи на будь-яку тематику

Щоб створити міцну і незвичайну модель, досить запастися не тільки шнурками, а й гайками. Така прикраса виглядає яскраво, потужно і модно. Браслет з гайками дозволить додати образу зухвалості і бунтарства.


Ви маєте визначити образ браслету, скоректувати при потребі , дібрати оздоблення для створення визначення образу, при потребі ви можете обмінятися фурнітурою. Вам потрібно виконати оздоблення браслету за потреби.


Художнє формоутворення із сучасних матеріалів сучасними інструментами, але з використанням традиційного національного або регіонального декору це -

Оздоблення браслета
  1. Визначити образ браслета, обговорити, скоректувати при потребі.
  2. Дібрати оздоблення для створення визначеного образу, обміняться фурнітурою при потребі.
  3. Виконати оздоблення браслета за потреби.

Підрахуй кількість та вартість використаних матеріалів



  • Пояснити, у чому полягала мета проекту та які було поставлено завдання для виконання роботи.
  • Розповісти про особливості конструкції та переваги створеного виробу порівняно з іншими.
  • Відзначити недоліки в роботі (що можна переробити (удосконалити) у разі повторного виконання проекту з метою покращення якості й естетичності сприйняття.
  • Визначити, чи відповідає виготовлений виріб запланованому задуму
  • Відзначити, які знання, уміння та навички отримано під час реалізації проєкту (які джерела пошуку інформації опрацьовано, які нові техніки (технології) опановано, які навички вдосконалено, які особисті надбання у проєктній роботі, що було найцікавішим у роботі тощо).
  • Дати об’єктивну оцінку виконаній проєктній роботі, визначити, чи досягнуто заплановану мету
  • Яка значущість власноруч виготовленого виробу.
  • Прорекламувати виріб або проєктну роботу в цілому
  • Розповісти, чи отримано задоволення від результатів діяльності


Здійснити самооцінювання, заповніть таблицю




















Немає коментарів:

Дописати коментар